Tantalus

Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TANTALUS, med 3 flaskor, 1900-talets början, England, stämplad H:J.C, ek med handtag och beslag i metall, höjd ca 31,5 samt 36x27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

888201

2021-03-15