Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISS ERIKSSON (1919-2000): ´´Faster´´, signerad Liss Er, numrerad ?/55, gjutarstämpel Rosengren Limhamn, bly, höjd ca 11 cm
Smärre ytslitage
888205
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här