Liss Eriksson skulptur

Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur
Liss Eriksson skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): ´´Faster´´, signerad Liss Er, numrerad ?/55, gjutarstämpel Rosengren Limhamn, bly, höjd ca 11 cm

Smärre ytslitage

888205

2021-03-19