Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 17/1800-tal, motiv föreställande Paulus, olja på duk, ca 95x80 cm
Dukskada med reva
888209
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här