Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Kustvy, signerad Axel Lind, olja på duk, bildmått ca 37x91 cm

888214

2021-03-10