Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets senare hälft, England, intarsia, fanerat med olika träslag, tvådelat, på benställning, skrivklaff med innanför liggade lådinredning, höjd ca 178, 48x42 cm

Bruksslitage, fanersläpp

888219

2021-03-15