Vitrinskåp
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets senare hälft, England, intarsia, fanerat med olika träslag, tvådelat, på benställning, skrivklaff med innanför liggade lådinredning, höjd ca 178, 48x42 cm
Bruksslitage, fanersläpp
888219
2021-03-15