Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLÄDHÄNGARE, tidigt 1900-tal, stomme i bemålad trä, klädkrokar i mässing, höjd ca 177, längd 148 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
888221
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här