Salongsbord
2021-03-15
888228
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
SALONGSBORD, 1940-tal, masurbjörk samt fanérad i björk, oregelbunden form på skiva, höjd ca 60 cm, diameter ca 79,5 cm
Bruks samt åldersrelaterat slitage, mindre repor och jack