Rottingmöbler

Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler
Rottingmöbler

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

ROTTINGMÖBLER, 2 dlr, 1900-talets slut, soffa samt bord, bordet med träskiva, sitthöjd ca 45, soffans längd 138, bordets höjd 74 samt 86x60 cm

Bordsskivan med sprickor Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer,

888230

2021-03-15