Stolar Fanett

Stolar Fanett
Stolar Fanett
Stolar Fanett
Stolar Fanett
Stolar Fanett
Stolar Fanett
Stolar Fanett
Stolar Fanett

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 6 st., Edsbyverken, 50/60-tal, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

888231

2021-03-15