Bengtolle Oldinger

Bengtolle Oldinger
Bengtolle Oldinger
Bengtolle Oldinger
Bengtolle Oldinger
Bengtolle Oldinger
Bengtolle Oldinger

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGTOLLE OLDINGER (1911-1988): Landskapsmotiv, signerad BengtOlle, olja på duk, 80x195 cm

Smärre tryckskada från ram

888234

2021-03-12