Ikoner

Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKONER, 4 st, ryssland 1800-tal, 3-delade vikbara, brons och emalj, ca 10 x 14 cm

Skador: avbrutna delar, slitage

888244

2021-03-14