Ikoner Ryssland
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
IKONER, 5 st, ryssland 1800-tal, brons, ca 10 x 14 cm
Kuntoraportti
Skador: delar saknas, slitage.
888245
Päivämäärä:
2021-03-14