Axel Wallert oljemålning

Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning
Axel Wallert oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): Figurscen, signerad och daterad Wallert Kungsör 1949, olja på duk, bildmått ca 24x33 cm

888247

2021-03-11