Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kvinna vid fönster, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 33x24 cm
888249
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här