Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, samtida, skiva i glas, underrede i bemålad metall i form av kvistar, höjd ca 75, diameter 110 cm
Bruksslitage, repor på sarg
888251
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här