EVA Eneroth oljemålning

EVA Eneroth oljemålning
EVA Eneroth oljemålning
EVA Eneroth oljemålning
EVA Eneroth oljemålning
EVA Eneroth oljemålning
EVA Eneroth oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ENEROTH (född 1915-2008): Hamnmotiv i kvälljus, signerad Eneroth, olja på duk, 70x91 cm

Duklagning, hål

888252

2021-03-12