Taklampa Art Déco

Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco
Taklampa Art Déco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, kromad metall samt svärtat trä, kupor i glas, höjd ca 57 cm, Diam ca 53 cm

Skador: Funktionen garanteras ej, bruksslitage

888256

2021-03-14