Giancarlo Piretti stolar

Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PROVENIENS: Konstfack, Valhallavägen 191-199

Slitage, skador, fanérbortfall

888258

2021-03-17