Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition med apelsiner, signerad, numrerad 33/150, bildmått 52x71 cm

888260

2021-03-12