Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARL ERIK EKSELIUS, fåtölj, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, sits och ryggbricka i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, sits med spricka
888268
2021-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner