Karl Erik Ekselius karmstol

Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol
Karl Erik Ekselius karmstol

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARL ERIK EKSELIUS, fåtölj, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, sits och ryggbricka i svart skinn, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, sits med spricka

888268

2021-03-17