Barskåp barockstil 1900-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, barockstil, 2-delat, 1900-tal, ek, skuren dekor, dörrar i smide med frostat glas, invändigt med hyllplan i glas och smide, belysning, underdel med snurrbar låda, höjd ca 169, 100x52 cm
Bruksspår, nagg på hyllplan förekommer
888269
2021-03-15