Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): "Höstmotiv Copporten" (Björkliden), signerad Kjell, datering atergo1978, olja på duk, bildmått ca 40x90 cm

888270

2021-03-11