Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, fristående, ca 1960/70-tal, ekfanér, 3 lådor samt nedfällbar skåplucka, baktill med hyllplan, höjd ca 74, 170x70 cm
Bruksslitage, solblekt, fläckar kring stommen förekommer
888280
2021-03-15