Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad CA Fahlgren, olja på pannå, ca 26x36 cm

888281

2021-03-11