Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1960-tal, teakfanér samt svärtade handtag, pardörrar med bakomlliggande hyllplan samt 2 lådor, höjd ca 130, 100x43 cm, nyckel finns

Bruksslitage, mindre fläckar kring fanér förekommer

888284

2021-03-15