Skåp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, teakfanér samt svärtade handtag, pardörrar med bakomlliggande hyllplan samt 2 lådor, höjd ca 130, 100x43 cm, nyckel finns
Bruksslitage, mindre fläckar kring fanér förekommer
888284
2021-03-15