Soffa
2021-03-15
888293
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, möjligen Otto Schulz, ca 1940-tal, svängd modell, mossgrön plyschklädsel, bredd ca 180, rygghöjd 77, sitthöjd ca45 cm
Bruksslitage