Klubbat för:
6 800 SEK
3 000 SEK
SOFFA, möjligen Otto Schulz, ca 1940-tal, svängd modell, mossgrön plyschklädsel, bredd ca 180, rygghöjd 77, sitthöjd ca45 cm
Bruksslitage
888293
2021-03-15