Kaffe och teservis silver

Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver
Kaffe och teservis silver

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KAFFE / TESERVIS, 4 delar, silver, 1900-talets första hälft, rokokostil, svenska importstämplar, bestående av kaffekanna, höjd 31, tekanna, 23, sockerskål med lock, 19 samt gräddkanna höjd 14 cm, på fötter, handtag i skuren valnöt, totalvikt 2800 g

888311

2021-03-14