Karmstolar från Lammhults

Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults
Karmstolar från Lammhults

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st., Lammhults, 1900-talets slut, böjträ, sitsar i svart konstläde,r sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

888315

2021-03-15