Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): "Min köksa och min tvätterska", 1901, signerad med blyerts C. L, etsning, 24,5x21 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 45
Ej examinerad ur ram, gulnad
888331
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här