Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Min köksa och min tvätterska", 1901, signerad med blyerts C. L, etsning, 24,5x21 cm

Litteratur: Hjert&Hjert 45

Ej examinerad ur ram, gulnad

888331

2021-03-11