Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Koloniträdgård, signerad samt daterad 90, olja på duk uppsatt på pannå, ca 47x30 cm

888338

2021-03-15