Victor Vasarely serigrafier

Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier
Victor Vasarely serigrafier

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

VICTOR VASARELY, mapp med färgserigrafier, 10 st , samtliga signerade och numrerade Vasarely, 74/100, utgiven av Pesti Muhely, Budapest 1989, bladstorlek ca 70x57 cm, 2 st ramade

888341

2021-03-15