Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): Bygata i Södra Europa, signerad samt daterad 20/4 94, olja på duk, ca 39x55 cm

888343

2021-03-15