Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE SVEDLUND (född 1925): Motiv med Stenhammars slott, signerad och daterad Y Svedlund -69, olja på duk, 67x75 cm
888344
2021-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här