Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st, Gustafsberg, tidigt 1900-tal, i form av kvina med luta och man med fiol, parian, höjd ca 39 samt 43 cm
Fiolens yttre del av samt lagning på samma figurins sockel
888347
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här