Heide Warlamis Vienna Collection

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEIDE WARLAMIS, Vienna Collection, servis, 9 delar, 1980-tal, kanna (höjd 31,5 cm), gräddkanna (höjd 15 cm), sockerskål (höjd 11 cm) samt glas/muggar (höjd 13 cm), polykrom dekor.

Smärre slitage.

888349

2021-03-21