Heide Warlamis Vienna Collection
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HEIDE WARLAMIS, Vienna Collection, servis, 9 delar, 1980-tal, kanna (höjd 31,5 cm), gräddkanna (höjd 15 cm), sockerskål (höjd 11 cm) samt glas/muggar (höjd 13 cm), polykrom dekor.
Smärre slitage.
888349
2021-03-21