Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP 1 par, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, , höjd ca 181, 45x45 cm,

nycklar finns
Bruksslitage

888356

2021-03-15