Jens H Quistgaard brickbord

Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord
Jens H Quistgaard brickbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JENS HARALD QUISTGAARD, Danmark, brickbord, massiv teak, löstagbar samt vändbar skiva/bricka med en slät och en konkav sida, 1900-talets mitt, höjd 43, diameter 50 cm

Bruksslitage

888362

2021-03-10