Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

ORIENTMATTA, Jaf, antik, gjord av sadelväska, mått ca 110 x83 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en lagning.

888382

2021-03-15