Lars Weltton oljemålning

Lars Weltton oljemålning
Lars Weltton oljemålning
Lars Weltton oljemålning
Lars Weltton oljemålning
Lars Weltton oljemålning
Lars Weltton oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS WELLTON (1918-1992): Huskroppar, signerad och daterad Wellton -52, olja på duk , 52x70 cm

Färgbortfall, krackeleringar

888431

2021-03-12