Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): komposition med hund, signerad samt numrerad, M Pyk, 15/275 litografi, ca 23x30 cm

888438

2021-03-15