Lars Wellton gouache

Lars Wellton gouache
Lars Wellton gouache
Lars Wellton gouache
Lars Wellton gouache
Lars Wellton gouache
Lars Wellton gouache

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS WELLTON (1918-1992): "Andalusiskan" signerad och daterad Wellton -58, gouache, 97x70 cm

888445

2021-03-12