Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, Karl Johan, 1800-tal, genombruten ryggbricka med dekor av lyra, fleuroner, textilklädd sits, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, tyg med slitage
888467
2021-03-12