Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerad i flera träslag, dekor i intarsia, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 80, 101x50 cm

Träbortfall, sprickor, nyckel saknas

888469

2021-03-12