Claes Folcker Stockholm

Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES FOLCKER (född 1940): Dalarö, Stockholmsmotiv samt skärgårdsmotiv, 3 st. signerade och numrerade Claes Folcker, 215/365, 290/365 samt 221/365, färglitografi, bladmått ca 59x83 cm

888471

2021-03-15