Bengtolle Oldinger oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGTOLLE OLDINGER (1911-1988): Norrländskt landskap, signerad BengtOlle, olja på duk, 54x100 cm

888477

2021-03-12