Såsskål och gräddkanna silver

Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver
Såsskål och gräddkanna silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSKÅL, GRÄDDKANNA, 4 dlr, silver, 1800-talets första hälft, olika tillverkare, fatet avtagbart, höjd skål ca 6,5, höjd kanna ca 10 cm

Smärre slitage

888484

2021-03-14