Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅLAR och BÄGARE, 9 st, silver, 1900-talets första hälft, bla CG Hallberg, delvis priser från idrottstävlingar, höjd ca 8,5-2,5 cm, totalvikt ca 979 g
Bruksslitage
888491
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här